| Jenis | Timbangan platform |
|---|---|
| Bahan | baja karton |
| Beban Nominal | 3kg |
| Indikator | Ekonomis; Umum; Oposisi Presisi Tinggi |
| Tipe tampilan | LED/LCD |
| Jenis | Timbangan platform |
|---|---|
| Bahan | Baja karton atau baja tahan karat 304 |
| Beban Nominal | 500 Kg~5 Ton |
| Indikator | Ekonomis; Umum; Oposisi Presisi Tinggi |
| Tipe tampilan | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Jenis | Terminal untuk timbangan lantai, timbangan bangku |
|---|---|
| Tipe tampilan | LED |
| Bahan | kotak plastik |
| Keakuratan | 300000 |
| Sumber daya listrik | 220V 50HZ atau 110V 60HZ |
| Nama Produk | timbangan lantai |
|---|---|
| Warna | disesuaikan |
| Sumber Daya listrik | 110-240V |
| Tipe tampilan | LCD/LED |
| Nilai Beban | 1/2/3/5 Ton |
| Nama | Timbangan 1000kg Timbangan lantai 1 ton Timbangan lantai 2 ton |
|---|---|
| Perlakuan | Dilapisi oleh bubuk |
| Warna | Abu-abu, merah, hitam, biru |
| Bahan | Baja karbon atau baja tahan karat 304 |
| Sumber daya listrik | 110-220V(AC) |
| Artikel | kotak persimpangan |
|---|---|
| Bahan | Plastik, baja tahan karat |
| modus akomodasi | penyesuaian tunggal atau tegangan |
| Kelas tahan air | IP66 |
| Jenis Sel Beban | Analog |
| Nama produk | anak timbangan uji untuk timbangan |
|---|---|
| Bahan | Baja tahan karat |
| KELAS | F1/F2/M1 |
| kepadatan | 7,9-7,96kg/dm3 |
| Kerentanan Magnetik | <0,05 |