| Tipe tampilan | LCD |
|---|---|
| Sumber daya listrik | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nilai Beban | 1500g |
| Keakuratan | 0,1g |
| unit | g, ons, ct, pon. |
| Jenis | keseimbangan elektronik |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | 110-250V |
| Tipe tampilan | Layar LCD |
| Sensor | Pengukur regangan presisi tinggi s |
| Kemasan rincian | Karton |
| Tipe tampilan | LED |
|---|---|
| Jenis | Neraca Analitik Elektronik |
| Sumber daya listrik | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nilai Beban | 200g |
| Keakuratan | 0,0001g |
| Tipe tampilan | LCD |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | AC (100-240V 50HZ / 60HZ) |
| Nilai beban | 1500g |
| Ketepatan | 0.1g |
| Unit | g, oz, ct, lb. |
| Jenis tampilan | LCD LED |
|---|---|
| Catu daya | 110V/220V, AC Baterai Rechargeable/DC Daya |
| Ukuran karton induk | 69*45.5*47cm |
| Bahan | Baja Tahan Karat, Besi |
| Bahan panci | Baja tahan karat |
| Jenis | skala keseimbangan digital |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | 110-250V |
| Tipe tampilan | Layar LCD |
| Sensor | Pengukur regangan presisi tinggi s |
| Kemasan rincian | Karton |
| Nama | laboratorium timbang keseimbangan |
|---|---|
| Sumber Daya listrik | 110-250V |
| Tipe tampilan | layar LCD |
| Sensor | Strain gauge presisi tinggi s |
| Sumber Daya listrik | Baterai dapat diisi ulang |
| Tipe tampilan | LCD |
|---|---|
| Jenis | Timbangan Atas Meja |
| Sumber daya listrik | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nilai Beban | 31kg |
| Keakuratan | 1g |
| Nama | timbangan berat digital industri |
|---|---|
| Sumber daya listrik | AC 220V / 50Hz atau 110V/60HZ |
| Tipe tampilan | LCD/LED |
| Beban Nominal | 300kg |
| Bahan | Baja Ringan Atau Baja Tahan Karat 304 |
| Tipe tampilan | LCD |
|---|---|
| Sumber daya listrik | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nilai Beban | 100 g |
| Keakuratan | 0,1mg |
| unit | g, ons, ct, pon. |