| Jenis | Timbangan Bangku |
|---|---|
| Sumber daya listrik | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Tipe tampilan | LED/LCD |
| Artikel | Timbangan Meja Digital |
| Platform | Baja karbon |
| Bahan | Plastik |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Fungsi | indikator koneksi dan Timbangan |
| Sumber daya listrik | 110V-250V |
| Jenis | Timbangan Lantai, Timbangan Platform |
| Bahan | Baja paduan, baja tahan karat |
|---|---|
| Beban Nominal | 10T |
| Jenis | Dinamometer nirkabel |
| Tipe tampilan | LCD |
| Warna | Perak |
| Bahan | Baja paduan, baja tahan karat |
|---|---|
| Beban Nominal | 10000kg |
| Jenis | Dinamometer nirkabel |
| Tipe tampilan | LCD |
| Warna | Perak |
| Nama | Skala elektronik dari stainless steel |
|---|---|
| Perlakuan | Finishing Disikat |
| Sumber daya listrik | AC 220V / 50Hz atau 110V/60HZ |
| Tipe tampilan | LCD/LED |
| Suhu operasi | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Bahan | Baja paduan, baja tahan karat |
|---|---|
| Beban Nominal | 1200T |
| Jenis | Dinamometer nirkabel |
| Tipe tampilan | LCD/LED |
| Warna | perak, emas, hitam |