| Bahan | Baja paduan, baja tahan karat |
|---|---|
| Beban Nominal | 5t |
| Jenis | Sel Beban Nirkabel |
| Warna | Perak |
| Jaminan | 1 tahun |
| Bahan | Baja paduan, baja tahan karat |
|---|---|
| Beban Nominal | 150t |
| Jenis | Sel beban derek nirkabel |
| Warna | Perak |
| Jaminan | 1 tahun |
| Bahan | Baja paduan |
|---|---|
| Teori | Sensor resistensi |
| Output | Sensor Analog |
| Jenis | jenis kolom |
| Nama | Menimbang sel beban |
| Artikel | Sel Beban Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Kapasitas | 500kg hingga 5ton, 250lb hingga 20KLB |
| nilai IP | tahan air IP68 |
| Output | Sensor Analog |
| Penggunaan | Sensor tekanan |
| Bahan | Baja paduan |
|---|---|
| Kapasitas | 1t-50t |
| Kata kunci | sel tua |
| Jaminan | 12 bulan |
| Pola | Tipe Jari-jari |
| Artikel | Sel Beban Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Kapasitas | 500kg hingga 5ton, 250lb hingga 20KLB |
| nilai IP | tahan air IP68 |
| Output | Sensor Analog |
| Penggunaan | Sensor tekanan |
| Bahan | Baja paduan |
|---|---|
| Teori | Sensor resistensi |
| Output | Sensor Analog |
| Jenis | jenis kolom |
| Nama | Load Cell Tipe Kolom |
| Bahan | Baja paduan |
|---|---|
| Teori | Sensor resistensi |
| Output | Sensor Analog |
| Penggunaan | Sensor tekanan |
| Nama | sel beban gaya rendah |
| Bahan | Baja paduan |
|---|---|
| Teori | Sensor resistensi |
| Jenis pemasangan | Sel beban kolom skala truk |
| Penggunaan | Sensor tekanan |
| Nilai penyegelan | IP67-IP68 |
| Jenis | Skala truk |
|---|---|
| Tampilan | 6 - angka LED MERAH 20mm |
| Kecepatan Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opsional |
| Penyimpanan Data | 1000 catatan truk |
| Metode transisi | RS232, RS422opsional RS485 opsional |